thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

Şanlıurfa Astor Turizm Otobüs Bileti

Kurumsal vizyon ve misyon çerçevesinde, eğitimi ve kaliteyi bir yaşam biçimi olarak belirlemiştir. Bu sayede, Türkiye’nin çeşitli illerinden Şanlıurfa’ya giden ziyaretçilerin, tercih edilen otobüs firması haline gelmiştir.


Şanlıurfa’da bulunan ve dünyada bilinen en eski tapınağının bulunduğu yer olma özelliğini taşıyan Göbeklitepe Höyüğü, kentin görülmeye değer tarihi eserleri arasında yer almaktadır. Dini açıdan da önemli bir merkez olarak kabul edilen Şanlıurfa; Kur'an, İncil ve Tevrat'ta geçen İbrahim Peygamberin doğum yeri olarak da kabul edilir. Şanlıurfa’nın bin yıllara dayanan tarihsel süreci içerisinde, insanların Ebla, Akkad, Sümer, Babil, Hitit, Hurri-Mitanni, Arami, Asur, Pers, Makedonya, Roma, Bizans ve gibi uygarlıkların egemenlikleri altında yaşamış oldukları bilinmektedir. Şanlıurfa’nın her yıl binlerce turisti kendine çeken yerleri arasında bulunan Balıklıgöl ise, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinmektedir. Göllerin içinde kutsal balıklar barındıran bu yörede ayrıca tarihi eserler de bulunmaktadır ve nedenle Şanlıurfa'nın en çok ziyaretçi çeken yerlerinden birisidir.


Şanlıurfa Astor Turizm’in konuklarına seyahatleri boyunca sunduğu hizmetler arasında, İnternet, yerli ve yabancı televizyon kanalları, yüzlerce çeşitten oluşan müzik yayını, onlarca oyunun yanı sıra, açık büfe ikram servisi de yer almaktadır. Belirlemiş olduğu geniş güzergâh ağı sayesinde, Türkiye’nin doğusu ile batısı arasında büyük bir köprü oluşturan Astor Turizm, Güneydoğu Anadolu ile batı Anadolu’yu birbirine bağlayan az sayıdaki otobüs firmasından biridir.


Şanlıurfa Astor Turizm’den, yazıhanelerin yanı sıra, İnternet üzerinden rezervasyon yaptırmak ya da bilet satın almak mümkün. www.bingobilet.com web sitesinde bulunan üyelik formunu doldurarak, online bilet alma imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bingobilet Para hizmeti sayesinde, yaptığınız seyahatlerden avantajlar yaratabilirsiniz. Astor Turizm’de ekspres hatlar da mevcuttur.