thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul İzmir otobüs bileti sunan firmaların pastadan daha fazla pay alabilmelerinin en önemli koşulu sürekli yenilenen rekabet koşullarına ayak uydurmalarından geçmektedir. Örneğin günümüzde internet sitesi olmayan yolcu firması neredeyse yoktur. Bu rekabetin bir sonucudur. Günümüzde internet sitesi olan bir firma, internet kullanımının çok yaygınlaştığı şu dönemde diğer firmaların bir adım önüne geçecektir. Hem firmanın tanınması adına hem de bilet satışlarının artışına neden olması öne geçme nedenleri arasında gösterilebilir.


İstanbul İzmir otobüs bileti almak isteyen bir yolcu firmanın sitesine girip sefer saatlerinden, otobüs markasına ve hizmet anlayışına, kalite anlayışından boş koltuk ve fiyat bilgilerine kadar birçok bilgiye ulaşıp İstanbul İzmir otobüs biletini internet üzerinden alabilmektedir. Şimdi bu hizmeti sunmayan veya sunamayan bir firmanın tanınması ve rekabetin çok fazla olduğu bu piyasada tutunmasının zorluğunu sizin takdirinize bırakıyorum.


Her ne kadar bilet almaya karar verdiğiniz süreçte, bir firmanın internet sayfasından o firmaya ait fiyatları ve teknik özellikleri görüntüleyebilseniz de diğer firmaların fiyatları ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olamamaktasınız. İşte firmalar arasındaki fiyat farklarını ve teknik donanım farklılıklarını ortak bir sayfada görüntüleme imkânı sunarak güvenli bir şekilde bilet almanızı sağlayan http://www.bingobilet.com/ sizlere İstanbul İzmir otobüs bileti alacağınız süreçte yardımcı olmaktadır.


Rekabet sonucu otobüsler de yenilenmiş olup üst derece konfor sunan araçlarla seyahat etmek mümkün hale gelmiştir. Düşünün ki bir firma üst model bir araç satın alıyor ve daha eski araçlarla yolculuk hizmeti veren firmalarla aynı fiyattan yolcu taşıyor. Yolcuların yeni araç hizmeti sunan bu firmaya doğru yönleneceği ve diğer firmaların piyasadan eleneceği görünen bir gerçektir. İşte bu rekabet ortamı İstanbul İzmir sefer hizmeti sunan firmalarda da kendini göstermiş İstanbul İzmir otobüs bileti alan yolcuların daha konforlu araçlarla yolculuk yapma imkanına kavuşturmuştur.


Otobüs firmaları arasında rekabetin olmasının bir diğer sonucu da firma personeli hizmet anlayışının müşteri memnuniyeti yönünde gelişmesidir. Artık firmalar, müşteriye dediğimiz doğrudur anlayışı yerine müşterinin dediği doğrudur anlayışına doğru yönelmiş olup hizmet ve kalite anlayışını bu anlayışa göre yeniden düzenlemişlerdir. İstanbul İzmir otobüs biletini alıp yolculuğa çıkacak olan insanlar, firma personellerinin hal ve hareketlerinden bahsettiğim bu gerçeği anlayabileceklerdir. Daha öncede bahsettiğim gibi İstanbul ve İzmir’in gelişmiş iki kent olması İstanbul ve İzmir sefer sayısında artışa neden olmuştur. Özellikle büyük otobüs firmaları seferlerini, bu iki kent arasında oldukça yoğun bir şekilde yapmaktadır. İstanbul İzmir otobüs bileti almak isteyen insanlar istedikleri vakit aralığında yolculuk yapma şansını, sefer sayılarındaki bu fazlalığa bağlı olarak yakalamaktadırlar.


İstanbul İzmir otobüs bileti almak isteyen insanlarımız özellikle bayram dönemlerinde görülen bilet bulamama veya firmaların ek sefer düzenlememesi gibi problemlere diğer iller arasındaki seyahatlere oranla daha az karşılaşmaktadırlar. Bu iki kentin metropol olması yine bu durumun oluşmasında en büyük paya sahiptir.


Diğer zamanlarda olduğu gibi, bayram dönemlerinde de sizlere yardımcı olan http://www.bingobilet.com/ otobüs firmalarının istediğiniz bir tarihteki seferlerini toplu olarak göstererek firma tercihi hakkında karar vereceğiniz süreçte sizlere yardımcı olmaktadır.