thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

İndirimli Otobüs Bileti

Bu durumun oluşmasını, sektörün geçmişinin eskiye dayanması ve benzin, mazot fiyatlarının ve işçi ücretlerinin indirimli otobüs bileti uygulamasına pek fırsat vermemesine bağlayabiliriz. Kış aylarında yolcu ve sefer sayısı azalmasından dolayı, firmaların genel olarak indirim yoluna gidip cüzi bir fiyata hizmet sunmasını bir kenara bırakırsak ki bu bir pazarlama stratejisidir, indirimli bilet olayı müşterilerinde beklediği bir olay değildir. Artık müşterilerde benim anlatmak istediğim durumun farkında olup indirimli otobüs bileti yerine kaliteli firma arayışı içerisine girmektedir.


Gerek kalite karşılaştırması gerekse fiyat karşılaştırması yapmanızın en kolay yolu http://www.bingobilet.com/ a uğramaktan geçmektedir. Biletlerinizi, fiyat ve kalite yönünden değerlendirme yaptığınız firmalar arasında seçim yaparak çok kolay bir şekilde http://www.bingobilet.com/ dan satın alabilmektesiniz.


Sektörün geçmişinin eskiye dayanmasının da indirimli otobüs bileti anlayışının kaybolmasına neden olduğunu söylemiştim. Köklü bir geçmişi olan bu sektörde taşlar yerine oturmuş ve artık rekabet sonucu işi beceremeyen firmalar piyasadan kaybolmuştur ve standart fiyatlar seviyesine ulaşılmıştır.


Her şeye rağmen Kaliteli ve uygun fiyatta yolculuk yapmanız dileğinde bulunuyoruz. Bunun içinde uğramanız gereken adresin http://www.bingobilet.com/ olduğunu tekrar hatırlatıyor ve firmalar arasındaki fiyat ve kalite farkını kolay bir şekilde görerek bilinçli bir şekilde bilet almanızı temenni ediyoruz.