thy uçak biletiTÜRK HAVA YOLLARI anadolu jet uçak biletiANADOLU JET sunexpress uçak biletiSUN EXPRESS atlasjet ucak biletiATLAS JET Otobus BiletiOtobus Bileti

Otobüs Seferleri

Yazın en popüler yerlerinden biri deyince akla gelen Alanya, özellikle turistlerin ülkemizde yoğun ilgi gösterdiği noktalardan bir tanesi. Alanya otobüs bileti satın aldığınızda, bir yolculuğun sonunda sizi bekleyen o güneş, deniz, sahil ve tüm bunların yanı sıra o tarihi yapısı Alanya’yı bu kadar popüler yapan sebeplerden bazıları.


Başkentimiz Ankara’yı ziyaret etmek ise çok kolay; çünkü hemen hemen Türkiye’nin tüm şehirlerden Ankara otobüs bileti satın almanız mümkün. Türkiye’nin en büyük otogarlarından bir tanesine ev sahipliği yapan Ankara hem başkent olması sebebiyle hem de Türkiye’nin batısı ve doğusu arasında bir aktarma noktası olması sebebiyle otobüs seferlerinin bu il üzerinde yoğun olduğunu söyleyebiliriz.


Antalya denilince en başta akla, o yüksek nemi, yazın akıl almaz sıcağı gelebilir ama tüm bunların yanı sıra en güzel yaz şehirlerinden de bir tanesidir. Eğlencenin Akdeniz’deki tanımıdır. Antalya otobüs bileti satın alıp birkaç gün Antalya’da geçirirseniz yaşadığınız şehre geri dönmekte zorlanabilirsiniz; çünkü Antalya’nın o güzelliği sizi sizden alacaktır.


Karadeniz en özel şehirlerinden bir tanesi olan Bartın ise yeşilin maviyle buluştuğu ender yerlerden biridir. Bartın otobüs bileti satın almak için bingobilet’e girdiğinizde, Bartın’da kalabileceğiniz otel önerileri, yemek yiyebileceğiniz güzel noktalar ve Bartın’a kadar gitmişken yapmadan dönme maddeleri ile Bartın seyahatinizin keyfini daha da arttırabilirsiniz.


Birçok şarkıya da konu olan Bodrum’un da güzelliğini de anlata anlata bitirmek pek de kolay değil. Bodrum otobüs bileti satın alıp ufak bir kaçamak yapmak ve Gümüşlük’te dinlenip güneşlenmek, Gümbet’teki ve ilçe merkezindeki güzel mekanlarında dans edip eğlenmek ruha enerji katacak diğer şeylerden bir tanesi. Bir iki günlüğüne dahi olsa Bodrum a gidilip tadı çıkarılmalı.


Bolu ise o güzelim ormanlarıyla, sisli puslu ama bir o kadar da romantik dağ evleriyle bilinir. Bolu otobüs bileti satın alıp Bolu’nun gizeminde insanın kendini kaybetmesi de ayrı bir güzel olur. Aynı zamanda yetenekli mi yetenekli ustalarıyla, şefleriyle bilinen Bolu’da birçok lezzetli yemek yemeniz de mümkün. Hem göze hem de o yemekleriyle midelere bayram ettirecek bir gezi.


Burhaniye bir başka görsel şölendir. Seyahat etmek istediğiniz bir gün ansızın bavulunuzu toplayıp Burhaniye otobüs biletinizi alıp böylesine hoş bir tatile çıkmak insana öyle yarar ki. Burhaniye ilçesi, Balıkesir ilimizin Ege Denizi ile buluştuğu şirin ilçelerimizden bir tanesidir.


Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından Kamil Koç ve Nilüfer Turizm’e de evsahipliği yapan Bursa ilimiz, otobüs trafiğinin yoğun olarak çalıştığı illerimizden bir tanesidir. Hemen hemen tüm büyük illerden Bursa otobüs bileti satın alarak Bursa’yı ziyaret etmeniz mümkün. Bilhassa Ankara Bursa İstanbul üçgeninde birçok seçkin otobüs firması pek çok seferleriyle hizmet vermektedirler. Özellikle Ankara İstanbul otobüs bileti alımları Türkiye'nin en çok çalışan hattı sayılabilir.


Çanakkale bilhassa bir 19 Mart yıldönümünde ziyaret edilmeli ve Atalarımız yad edilmelidir. Bir Çanakkale otobüs bileti alıp o atmosferi solumak bile önemli. Zamanında bu topraklar için ne kadar emek verildiğini, bunun kıymetini daha çok bilmemiz gerektiği bizlere hatırlatan bir ders adeta Çanakkale ziyareti. Her Türk gencinin, dedelerinin yattığı bu toprakları ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyoruz.


Denizli de bilhassa Muğla ilçeleri Bodrum’a ve Marmaris’e giderken yol üzerinde önemli bir lokasyona sahip olması ile veya Antalya, Afyon gibi önemli ayrımlara ev sahipliği yapması sebebiyle otobüs sektörünün kalbinin attığı noktalardan bir tanesidir. Denizli otobüs bileti alarak hem bu güzel şehri ziyaret edebilir hem de sonrasında buradan pek çok yere seyahat edebilirsiniz.


Ege Bölgesi’nde yaygın olduğu gibi, Edremit ilçesinde de zeytincilik önde gelen geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Özellikle Edremit gibi merkezlerde insanlar hayatını hala bu sayede devam ettirmektedir.


Öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, son on yılda adeta kabuk değiştirdi. Avrupa’nın modern illerini anımsatan Eskişehir’in tadı her yönüyle bir farklı. Eskişehir otobüs bileti alıp bu nadide şehri ziyaret etmek, Porsuk nehrinin yanında bir çay içerken bile kendinizi İtalya’da veya Fransa’da hissedebilirsiniz. Kendini çok iyi geliştirmiş ve yenilemiş olan bu şehre, kalabalık öğrenci nüfusu da gençlik katmaktadır.


Fethiye otobüs bileti satın almak artık o kadar da zor değil. Yalnızca bingobilet sistemine girerek bulunduğunuz noktadan Fethiye’ye gitmek istediğinizi girdiğinizde, bu iki nokta arasında hizmet veren tüm otobüs firmaları listelenir ve siz de karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirerek size en elverişli seferin koltuğunu seçebilirsiniz.


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bulunduğunuz noktadan İstanbul otobüs bileti mutlaka bulursunuz. Direk sefer olmasa bile aktarmalı olarak İstanbul’a seyahat edebilirsiniz. Her gün Türkiye’nin her noktasından İstanbul’a ve İstanbul’dan birçok şehre binlerce otobüs seyahat etmektedir. İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilmektedir. Trakya bölgesindeki şehirler için de alternatifsiz bir aktarma noktasıdır İstanbul.


Ege’nin incisi İzmir’e, Ege bölgesinin her tarafından her gün yüzlerce otobüs gelmektedir. Eğer Ege bölgesinde bir yere seyahat etmek istiyorsanız ve doğrudan bilet bulamıyorsanız, İzmir otobüs bileti aldıktan sonra İzmir’e vardığınızda, Ege bölgesinde gitmek istediğiniz yere buradan mutlaka otobüs bileti bulabilirsiniz. Bunun haricinde günden güne fiyatları değişse dahi 2013 yılı için Kütahya otobüs bileti alarak, Ege bölgesinin bu gizli kalmış güzelliğini görebilmeniz mümkün. Yüzlerce yıl önce Friglere kadar dayanan şehir tarihini keşfe çıkmak da Kütahya ziyaretinizi esrarengiz kılacak noktalardan bir tanesi. Ege’de ziyaret etmeniz gereken olmazsa olmazsa illeri arasında yer alan Kütahya’ya da birkaç gün vakit ayırıp ziyaret etme şansı bulursanız emin olun bundan kesinlikle pişman olmazsınız.


Her yaz dolup dolup kış aylarında bu yoğunluğunu kaybeden ilçelerden biri Marmaris. Aslında yazın ayrı güzel kışın ayrı bir güzel olan bu ilçemiz için dilediğiniz bir zaman Marmaris otobüs bileti satın alıp giderek kendinize hoş bir ödül verebilirsiniz. Marmaris’e kadar gitmişken yine saklı güzelliklerden Selimiye civarını da ziyaret etmeyi unutmayın.


Akdeniz’in harikalarından içel ya da mersin de liman şehri olması sebebiyle ticaretin yüksek olduğu bir ilimizdir. Bu sebepten civardan yoğun göç almaktadır. Mersin otobüs bileti almak istediğinizde pek çok firma alternatifi ile de karşılaşmanızın sebebi bu yoğun hareketliliktir. Jeopolitik olarak önemli bir lokasyona sahip Mersin ili de görülüp ziyaret edilmesi gereken hoş iller arasındadır.


Muğla da bilhassa şehir merkezinden çok sahip olduğu eşsiz sahil kasabaları, yazlık ilçeleri ile bilinmektedir. Halbuki bir Muğla otobüs bileti satın alıp şehir ziyaret edildiğinde, Gökova’da o güzel manzaraya karşı lezzetli ve taze bir balık yendiğinde iyi ki Muğla’ya gelmişim dedirten bir ruh hali ile karşılaşırsınız. Muğla harikulade sahil bölgelerine ev sahipliği yapan güzide illerimizden bir tanesidir.


Bilhassa Ege bölgesinin alt kıyılarından İzmir’e çıkarken yol üzerinde uğranılan Nazilli, Aydın ili’nin bir ilçesidir. Adeta kendisi bil ilmiş gibi gelişmiş olan Nazilli, lezzetli et ürünü yemekleri ve pidesi ile meşhurdur. Nazilli otobüs bileti satın alın ve bir gün Nazilli’yi dolaşın, o enfes pidesinin tadına bakın.


Sarımsaklı, Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili’nin Ayvalık ilçesine bağlı bir belde olmasına rağmen bir hayli popülerdir. Bu kadar küçük bir lokasyon olup koca Türkiye’de adını çok defa duyabileceğiniz nadir, şirin ve küçük bir yerdir. Sarımsaklı otobüs bileti almak istediğinizde bingobilet'te size gün gün saat saat tüm otobüs firmalarının seferleri listelenecektir.


Şanlıurfa denilince akla, Türkiye'nin doğu kısmında çok yaygın olan yazın akıl almaz sıcağı gelebilir ama tüm bunların yanı sıra bu şehir doğunun incileri arasında yer alır. Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra kebabı gibi meşhur yemekleriyle de ün sahibi olan Şanlıurfa'ya otobüs bileti satın alıp bu güzelliklerin hepsinin tadını çıkarabilir ve merakınızı giderebilirsiniz.


Turgutreis, Bodrum ilçesinin bir beldesidir. Bir hayli ufak bir yer olan Turgutreis’in adını her yıl düzenlenen festivaller ile duyarız. Dünya çapında ünlü piyanistlere bile zaman zaman ev sahipliği yapan Turgutreis, kültürel olarak da çok zengin bir yapıya sahiptir. Turgutreis otobüs bileti almanız ve ziyaretiniz esnasında hoş bir müzik eşliğinde Turgutreis Marina’da lezzetli bir yemek yerken niçin birçok sanatçının da zaman zaman bu büyülü ortamda konserler vermek istediğini çok iyi anlayabilirsiniz.